У Волинській обласній інфекційній лікарні продовжуються ремонтні роботи.

Лікарня надає допомогу пацієнтам з інфекційною патологією з усієї області та міста Луцька.  Щорічно тут лікуються понад 5 тис. волинян, близько 3 тис. отримують консультативну допомогу. Із загального числа пацієнтів 60-75% є мешканцями міста Луцька, понад 60% – діти. Близько 10% хворих потребують інтенсивної терапії, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Проте, вже більш як 20 років тут не проводились капітальні ремонти приміщень. Системи водопостачання та водовідведення, електропостачання та вентиляції не оновлювались із моменту будівництва у 1961 році. Відтак, у 2018 році Волинською обласною радою та Луцькою міською радою було прийняте рішення про фінансування капітального ремонту закладу. На ці потреби було виділено більше 29 млн грн, з яких 10 млн грн із міського бюджету.

У закладі було проведено комплексний ремонт внутрішніх приміщень, коридорів. Великі палати було реконструйовано на менші, у відповідності до санітарно-гігієнічних вимог, створено нові санвузли. Виконано заміну системи водопостачання та водовідведення, проводиться повне оновлення вентиляційної та протипожежної системи, електроживлення, внутрішнє оздоблення приміщень.

 

Планується, що ремонт завершиться у червні поточного року.