Співпраця міської ради з підприємцями, які переїхали зі Старого ринку на Новий, вже дає позитивні результати і забезпечить як ефективну роботу ринку, так і зручний доїзд до нього і вигідну роботу підприємцям.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад.

21 серпня Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук зустрілися із підприємцями, обговорили подальші плани і перспективи, серед яких – облаштування додаткової зупинки, пішохідного переходу, світлофору, зручного транспортного сполучення.

“Додатковий маршрут “Окружна – село Сапогове” №19 почне курсувати до ринку вже найближчим часом. Також будуть враховані всі пропозиції підприємців щодо поліпшення транспортного сполучення та налагодження якісної роботи ринку. Зустріч відбулась результативно, ринок працює і росте.  Люди, які обрали роботу і дію замість показових конфліктів, отримують віддачу і їх бізнес буде розвиватися”, – написав Недопад.

Він зауважив, що мешканці району ЛПЗ масово відвідують Новий ринок, а з подальшим налагодженням доїзду кількість покупців буде зростати. Ряд звернень підприємців уже реалізовано.