На Волині привітали грамотами написаними шрифтом Брайля людей з вадами зору.

Про це написав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Волинська обласна організація Українського товариства сліпих на чолі з Юрієм Симончуком відзначає 25-річчя від дня створення та 60-річчя Ліги сліпих на Волині. На урочистості заходи з нагоди пам’ятних дат незрячі запросили представників влади та духовенства, друзів, партнерів, ветеранів організації, колег з інших областей тощо.

Був серед них й очільник найвищої виконавчої гілки влади на Волині Олександр Савченко.

Голова обласної державної адміністрації зауважив, що історія обласного УТОСу – вражає. Люди з вадами зору досягають успіхів, які не під силу усім здоровим.

“Це дуже правильно, що ви разом. Кожен ділиться своїм досвідом, успіхами, досягненнями. А влада, своєю чергою, повинна звертати увагу на вас. Бо на спонсорські кошти не завжди доводиться розраховувати. Я вважаю, що ми повинні внести зміни до програми та збільшити фінансування осередків УТОСу в області. Сподіваюся, депутати обласної ради мене підтримають. Бо ви дійсно активна, діюча та масштабна організація”, – промовив Олександр Ілліч.

Під час урочистостей Олександр Ілліч вручив також низку Почесних грамот. Для усіх нагороджених великим сюрпризом стало те, що їх надрукували шрифтом Брайля, аби незрячі змогли самостійно прочитати ті найкращі слова, які їм адресовані.

Варто зауважити, що така ініціатива чи не єдина в Україні. Тож за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями та з нагоди 60-річчя Ліги сліпих на Волині та 25-річчя обласної організації Українського товариства сліпих Олександр Савченко вручив Почесні грамоти обласної державної адміністрації:

  • Юхиму Бортняку – голові ревізійної комісії обласної організації Українського товариства сліпих;
  • Лідії Дороніній – старшій групоргині Луцької міської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих;
  • Галині Забелінській – членкині правління обласної організації Українського товариства сліпих;
  • Леонідові Іщику – члену правління Камінь-Каширської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих;
  • Софії Шепшелей – голові правління Камінь-Каширської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих.

 

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 6 человек, в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и костюм

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

Нет описания фото.