Приватне акціонерне товариство “Волиньтурист” за роки незалежності втратило чимало майна: якесь відсудили, щось продали. Чи не найбільше – на турбазі “Шацькі озера”. Тепер тут окрім профспілкових будиночків, якими опікується “Волиньтурист”, є чимало приватної власності. Проте директор “Волиньтуриста” Федір Заяць хоче й надалі керувати вже чужим майном. Тому постійно виникають конфлікти з сусідами.

Підприємці, що розвивають туризм поряд, стверджують, що пан Федір постійно пхає палки в колеса. То чужі ворота заварить, то продавчинь пончиків на пляж не пускав, а тепер ще й шлагбаум встановив та бере за проїзд територією 200 гривень.

Про шлагбаум і не тільки ми хотіли напряму запитати самого директора “Волиньтуриста” Федора Заяця. Проте конструктивно розмовляти він відмовився.

Але майно профспілок – це спільне майно усіх її членів. Люди щомісяця сплачують зі своїх зарплат профспілкові внески і бонусом за це раніше отримували путівки на бази відпочинку. Але тепер таке не практикують, бо і відпочивати уже, фактично, немає де. Бази “Волиньтуриста” стоять і далі руйнуються, ніхто їх не ремонтує. Приватні бази Зайця натомість процвітають. Як директор “Волиньтуриста” збагатився за роки роботи – дивіться у черговому випуску програми “Спецтема”.

*Матеріал підготовлено за допомогою аналітичної платформи YOUCONTROL