Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось запевняє, що цьогоріч виші будуть конкурувати за абітурієнтів.

Про це йдеться на сайті університету.

“Без сумніву, доведеться боротися за вступників до магістратури, тому що я б не сказав, що в нас в державі сьогодні найкраща політика щодо тих, хто хоче стати магістром. Тому ми максимально якісно працюємо з бакалаврами, аби вони продовжили навчання в нашому Університеті. Будемо створювати максимально сприятливі умови для навчання в магістратурі”, – наголосив Цьось.

“Я розумію, що це дорослі люди, багато з них працюють. Будемо створювати і надавати індивідуальні графіки навчання, щоб студенти могли і навчатися, і працювати. Окрім цього, реалізовуватимемо програму подвійного диплома. Хоче студент-магістр мати два дипломи, наш і польський? Жодних проблем! Ми маємо для цього всі можливості. Будемо старатися, щоб студенти максимально використовували свій потенціал у нашому Університеті за рівнем магістра”, – додав ректор.

Він зауважив, що виш не буде підвищувати вартість навчання у магістратурі.

“Очевидно, що карантинні обмеження вплинули на достаток людей, тому враховуватимемо реальний стан речей”, – наголосив ректор СНУ.