Одні з найгірших дворів у Луцьку взялися ремонтувати. Пощастило мешканцям чотирьох прибудинкових територій, які вже не раз просили навести лад у їхніх дворах. В дощ, кажуть, було ні пройти, ні проїхати. Об’єкти, на яких ведуться роботи, проінспектував міський голова разом з головним комунальником міста.

Коли буде фініш та скільки витратили на ремонти – у сюжеті 12 каналу

Усього нині ремонтують чотири двори у Луцьку: на Соборності, 5 і 19, Сухомлинського, 2 та Конякіна, 9.  На це виділили більше 6,5 мільйона гривень. Зручного і рівненького покриття мешканці чекають з нетерпінням.

Активно ремонтують і проспект Волі. До кінця наступного тижня тут хочуть вкласти асфальт на відрізку від вулиці Шопена до Вавилова. Зараз якраз зривають старий асфальт і бруківку, що під ним. Інспектує роботи сам міський голова. На цю ділянку виділили більше 60 мільйонів гривень.

Продовжуються роботи по заміні мереж з вулиці Вавилова і до Київського майдану. Продовжується облаштування паркомісць, велодоріжок, приступаємо до підготовки тротуарів”, – розповідає міський голова Ігор Поліщук. 

До слова, парковки, які перетинаються з пішохідними зонами на проспекті, приберуть.  Проспект Волі стане не тільки безпечнішим, а й зеленішим. Тут висадять ще 140 дерев і три тисячі кущів і багаторічних насаджень.