Зі стін спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву плавання вийшов не один відомий спортсмен. Тут щодня готують нових олімпійських чемпіонів. Однак, багато років цей заклад перебував у незадовільному стані.

Ситуація змінилась три роки тому, коли розпочалися перші ремонтні роботи. Незабаром центральний басейн, як його звикли називати, зміниться до невпізнаваності, адже тут нині добігають кінця ремонтні роботи над фасадом та буде замінено вікна. Енергозберігаючі заходи впроваджуються у рамках спільного проєкту Луцької міської ради та НЕФКО, – пише пресслужба мерії.

Ознайомитися з ходом робіт 10 серпня завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий.

Ігор Поліщук наголосив: “За три роки нам вдалося оновити центральний басейн. У 2017 році ми проаналізували фінансовий стан комунального закладу. Виявилося, що у 2016 році було залучено лише 300 тисяч гривень спецкоштів. Це зовсім небагато. У 2019 році вдалося залучити 2,3 мільйона гривень спецкоштів. Фінансовий стан за три роки покращився у сім разів. Кошти спецфонду використовуються на придбання форм для дітей, поїздок на змагання, оздоровлення діток, ремонтних робіт у басейні. За три роки нам вдалося зробити вхідну групу, відремонтувати та утеплити дах, санвузли і душові кабіни, відновити спортзал тощо. Басейн суттєво оновився. Нині завершується капітальний ремонт фасаду. Відремонтовано і утеплено дах над малою чашею басейну, буде зроблена підсвітка фасаду та замінено великі вікна, де основна чаша басейну”.

За словами радника міського голови, такі кардинальні зміни, окрім естетичної складової, адже басейн знаходиться на одному з центральних проспектів, дадуть і економічний ефект.

Завдяки усім оновленням, яких вдалося здійснити за три роки, дітям та працівникам буде комфортніше займатися і працювати, адже у басейні завжди було прохолодно. Нині ситуація кардинально зміниться.