У Луцькій міській клінічній лікарні відкрили приймальне відділення. Цього чекали довго, але завдяки співпраці на усіх рівнях реконструкція вдалася. Крім того, відділення забезпечили повним набором необхідного обладнання.

Відділення єдине в місті, де надають цілодобову екстрену й ургентну допомогу мешканцям. Воно давно було слабким місцем лікарні і потребувало реконструкції. Врешті, її завершили.

Генеральна директорка КП «Медичне об’єднання Луцької громади» Лариса Духневич провела екскурсію новим відділенням. Раніше тут усі пацієнти в різних станах тіснилися в одному коридорі. Тепер воно поділене на зони. Червоний коридор – для людей, які потребують термінової госпіталізації. Відповідно, є жовтий і зелений. Все для зручності і пацієнтів, і медиків.

Самі медики кажуть, що умови кращі, ніж могли собі уявити. Усе у відділенні розміщено так, щоби надавати допомогу швидко й ефективно.

Тепер хворого не потрібно буде направляти з відділення у відділення, які на різних поверхах. Він одразу потрапляє у палату інтенсивної терапії. Тут одразу можуть провести діагностику, реанімацію і визначити, де далі йому знаходитися.

Відділення забезпечили усім необхідним обладнанням. Це і комп’ютерний томограф, рентген-апарат, апарат ультразвукової діагностики, колоноскоп, бронхоскоп і багато іншого. Крім цього, є своя сучасна лабораторія, кабінет, у якому надають ургентну допомогу людям зі шлунково-кишковими кровотечами. Черговий лікар і хірург тут цілодобово.

Зміни, які відбулися, до вподоби і міському голові. Адже тепер місця вистачить усім, і медичну допомогу надаватимуть ще більш якісно й ефективно.

«Ті, хто після дорожньо-транспортних пригод, ті, хто після побутових травм поступали. Усе це в одному коридорі, це просто жахливо було», – пригадує міський голова Ігор Поліщук.

На реконструкцію приймального відділення витратили 30 мільйонів гривень: 20 – з міського бюджету, 10 – з державного.