Покататись в патрульній машині, приміряти бронежилет та погладити службову собаку. У Луцьку відсвяткували четвертий день народження Нацполіції України. Такі свята вже стали традиційними в багатьох містах України.

На службових автівках посеред Театрального майдану правоохоронці розклали спецодяг, який міг приміряти кожен охочий. Поліцейські ж підказували, як правильно екіпіруватись.
Не менший інтерес викликали інспектори-кінологи, які прийшли зі службовими собаками.

Також в цей єдиний день у році лучани змогли сісти в машину до патрульних не за вчинене правопорушення, а просто з цікавості. Щоправда, цією можливістю користувались переважно діти.

Тут можна було відчути себе справжніми поліцейськими, наприклад, поговорити в гучномовець, або ж увімкнути сирену.

Та навіть не це стало головною родзинкою свята.

Патрульні катали дітей навколо пам’ятника Лесі Українці. Таких поїздок за день зробили декілька десятків, бо охочих покататись в службовій автівці було чимало.

Керівник патрульних в області Андрій Крутень каже – все роблять для того, аби люди відчували, що поліція – з народом. І не тільки більше довіряли правоохоронцям, а й йшли служити до їхніх лав.

День народження Нацполіції України відзначають з 2015 року. Тоді на Софіївській площі у Києві на вірність народові України присягнули перші патрульні поліцейські.