Володимир-Волинський 28 липня відзначив 1031-шу річницю з дня заснування.

На урочистості з нагоди святкування приїхав і т. в. о. голови Волинської облдержадміністрації Олександр Киричук, – пише прес-служба ОДА.

До слова, програма відзначення була розрахована на увесь день, аби кожен житель міста від малого до великого знайшов собі розвагу до душі. Окрім того, діяв виставковий ярмарок.

Та розпочали урочисті заходи із вшанування пам’яті тих, завдяки яким над Володимиром-Волинським нині – святкове та мирне небо. Зокрема, вранці на Площі Героїв зібралися представники влади, громадськості, військові та небайдужі люди, аби покласти квіти до обеліску Слави і дошки Пам’яті загиблим воїнам АТО.

Опісля, у парку неподалік, відбулася офіційна урочиста частина, де жителів міста вітало чимало поважних гостей не лише з України, а й з-за кордону.

“Мені дуже приємно сьогодні бути серед вас. Володимир-Волинський – місто, овіяне легендами, яким пишається та захоплюється увесь світ. Переконаний, що це один із найдревніших осередків духовності. Тут живуть чудові люди. І я захоплююся вашим патріотизмом, тому що найпершими, хто пішов боронити нашу країну, були бійці Володимир-Волинського гарнізону. Вічна пам’ять тим, хто не повернувся, і шана воїнам, що продовжують боронити. Впевнений, що у найближчому майбутньому місто розквітне ще більше та матиме потужну інфраструктуру. З нашого боку гарантуємо підтримку. Вітаю вас із днем міста. Слава Україні”, – сказав т.в.о. голови облдержадміністрації.