1 липня з України вилетів 1 чартерний рейс до Туреччини. Ним полетіли й представники луцьких туристичних компаній. 

Зокрема, керівники туристичної компанії “Макінтур” в Луцьку та Володимирі-Волинському Наталія Дунай і Юлія Чорна.

І вони вже готові поділитися своїми враженнями від перельоту та першого дня перебування на відпочинку.

Аеропорт і переліт

Заходити на територію терміналу без маски і без квитка заборонено. Температурний скринінг при вході.

Для польоту до Туреччини, Албанії, Єгипту тест на COVID-19 не потрібен. Скрізь стоять дезінфектори. Сидіти в зоні очікування потрібно через одного. В Борисполі вихід з терміналу через трап. Посадка відбувається за секторами літака. При посадці знову вимірюють температуру Літак заповнений на 100 %

У літаку всі без винятку перебувають в масках, рукавички не обов’язкові.

В аеропорту в Анталії – температурний скринінг, якщо вище 37,8 градусів – відправляють на ПЦР-тест (якщо тест позитивний – в турецьку клініку на лікування за рахунок турецької влади).

Трансфер⠀

Всі водії – в захисних масках і щитках. В автобусах є дезінфектори. Дозволена кількість пасажирів – 50% від кількості сидінь, всі без винятку перебувають у масках.

Готель

Скрізь стоять дезінфектори, при вході – температурний скринінг. Заселяють в номер з 14:00. Завантаженість готелю – 50%.

Всі співробітники готелю завжди перебувають в масках. Відвідування закритих приміщень – в масках, на пляжі маски не потрібні. Рушники для пляжу видають не скрізь, в деяких готелях треба мати свої. Температурний скринінг при вході в ресторан.

Столи розставлені на відстані 1,5 м один від одного. Страв у ресторані великий вибір, співробітники накладають в тарілку все, що ви забажаєте.

Міні-клуби працюють, але з соціальним дистанціюванням і з обов’язковою дезінфекцією всіх поверхонь.

Басейнами користуватись можна, головне, щоб ближче, ніж за 2 м не знаходились один від одного. Вечірні розважальні програми є, головна умова – знаходитись на відстані один від одного (разом сидять лише сім’ї).

Якщо гість захворіє – тест роблять безкоштовно

Якщо гість захворіє під час відпочинку – зроблять тест безкоштовно. В разі позитивного результату на COVID-19, відвезуть в лікарню, і там уже фахівці приймуть рішення – лікувати на місці чи відправити в той самий готель в окремий корпус на ізоляцію (при легкій формі).

Ціни

“Якщо ви плануєте відпочинок в Туреччині і ще вагаєтесь, чекаєте на перші відгуки, радимо не зволікати, бо ціни на кінець липня – серпень скоро виростуть у півтора-два рази. На найближчих рейсах можна полетіти в Туреччину на 7 ночей в готель 4* в Аланії на двох дорослих від 500 євро!” – кажуть у компанії.