Луцький міський голова Ігор Поліщук вирішив позбавити премій двох чиновників Луцькради через недостатньо якісне очищення доріг від снігу.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

За його словами, під час попередніх снігопадів комунальники спрацьовували краще.

“Попередні рази, коли я особисто їздив і контролював, сніг прибирався. Але я не можу постійно контролювати як прибирають сніг, тому що це не є робота міського голови. Моя робота – організувати тих людей, які повинні відповідати за це”, – каже він.

Тому міський голова вирішив стимулювати чиновників фінансовими санкціями. Зокрема, премію не дадуть очільнику департаменту ЖКГ Миколі Осіюку. Вона становить 40 відсотків від його посадового окладу. Той запевняє, що дороги намагались почистити якісно, втім, з рішенням мера погоджується.

“Може, дійсно є певні недопрацювання, тобто, я гадаю повністю, що міський голова правий. Можливо, не так якісно ми прибирали, не так швидко, як хотілося б. Хоча, звичайно, були певні погодні умови, але ми максимально старалися виконати цю роботу”, – запевняє він.

Ще один чиновник, який отримав мінус премію, – це виконувач обов’язків директора підприємства “Луцькспецкомунтранс” Володимир Марценюк. Каже, з ночі на дорогах міста працювали шість машин – це максимум, який у є у їхньому автопарку. Під час попередніх снігопадів орендували додаткову техніку, але цього разу вирішили, що й шести автівок буде достатньо.

Що ж до реакції на зняття премії, чиновник відповів так:

“Ну є зауваження у міського голови… це його право. Премію знімає, значить, у нього є зауваження, будемо виправлятися”, – каже він.

Наразі автошляхи міста чистять, як і раніше, 6 машин. Ще 11 прибирають тротуари. Додаткову техніку залучати не планують, бо очікують, що невдовзі снігопад має закінчитися.

Більше – у сюжеті.