Україна вчиться жити в нових реаліях: сотні тисяч людей працюють, вчаться і навіть моляться дистанційно. Частина храмів в умовах карантину проводить онлайн-трансляції богослужінь, аби вберегти своїх прихожан від зараження коронавірусом. Та вже зовсім скоро – 12 квітня – православні християни відзначатимуть Вербну неділю. Цього дня люди традиційно освячують гілочки верби у церкві. 

Як в умовах карантину волинські храми відзначатимуть Вербну неділю у коментарі 12 каналу розповів прес-секретар Волинської єпархії УПЦ МП отець Віктор Аніпко.

“У храмах під час богослужіння буде перебувати не більше 10 людей одночасно. Будемо просити людей здійснювати таїнства і виходити, аби кожен міг справити свою духовну потребу. Стоятимуть люди і на церковному подвір’ї. Обов’язковим є дотримання дистанції 1,5 метра і наявність засобів особистого захисту. Настоятелі парафій проситимуть, щоб прихожани старші 60 років не приходили на богослужіння. Вербу для освячення можна передати рідними чи знайомими. Або ж окропити свяченою водою вдома”, – зауважив він.

Віктор Запевняє, що відповідні настанови  дали кожній парафії, тому необхідні умови богослужіння в період пандемії обіцяють забезпечити у всіх храмах Волинської єпархії УПЦ МП.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як у волинських храмах ПЦУ святитимуть вербу