Делегація з Волині переймала досвід будівництва доріг у Республіці Польща

Днями делегація області на чолі із керівником департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації Ігорем Чуліпою відвідала Люблін, аби взяти участь в міжнародній конференції «Поліпшення якості дорожньої інфраструктури», – йдеться на сторінці Волинської ОДА у фейсбуці.

Захід проходив у рамках проекту «Розширення провінційної дороги #812 на ділянці Королувка-Влодова».

Так, учасники конференції мали змогу ознайомитися із сучасними тенденціями та технологіями, що нині застосовують в дорожньому будівництві. До слова, у складі делегації, що складалася із 12 представників області, був і заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства ОДА Віктор Довгополюк.

Тож до уваги присутніх представили дослідження й аналіз застосування покриттів, що знижують рівень шуму на провінційних дорогах. А також переробку відходів асфальту в новітній технології із застосуванням гумової крихти.

Таким чином, досвід польських будівельних доріг може стати в нагоді під час проведення робіт у Волинській області із застосуванням схожої технології та для досягнення кращої якості.