Щоб захиститись від вуличних злодіїв, потрібно тримати людину на певній дистанції, крім цього одразу зробити так, аби нападник тебе відпустив.

Про це у програмі «Жіночий клуб» розповіла 11-річна бійчиня Поліна Ковирнова. Дівчина займається кількома видами бойових мистецтв та є чемпіонкою України та світу з бойових видів спорту.

«Якби в мене хотіли вкрасти телефон, то я б застосувала якийсь прийом. Який саме – залежить від місця. Якщо б це був асфальт чи інше тверде покриття, то я б зосередилась на ударній техніці. Кидок краще в такому випадку не робити, бо можна завдати травми собі. На траві або піску застосувала б прийоми боротьби, бо ударна техніка не завжди може допомогти», – каже Поліна Ковирнова.

Поліна продемонструвала, як потрібно захищатись, зокрема спочатку відвела захват, а потім застосувала прийом «двійку». Крім цього наголосила, що нападника потрібно постійно тримати у полі зору.

За словами Луцької тренерки, чемпіонки світу із панкратіону Вікторії Дильов (Казакової), будь-яка дія налякає нападника, тому що той не очікує, що йому даватимуть відсіч, тим більше коли йдеться про дітей чи жінок.

Поліна Ковирнова розповідає, як потрібно захищатись (дивитись із 46 хв 15 с):