У Луцьку за допомогою  програм підтримки можна  замінити внутрішньобудинкові мережі у багатоквартирних будинках, або ж відремонтувати покрівлю із залученням 50% фінансування з міського бюджету.

Про це на своїй сторінці  у фейсбуці написав перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

До прикладу, в будинках по вул. Січова, 3а та Загородня, 2 здійснено повну заміну внутрішніх мереж і, як результат, – сухі та чисті підвальні приміщення, відсутність тепловитрат, захищеність від поривів, усі труби нові й надійно слугуватимуть упродовж багатьох років. Обидва будинки належать до управлінської компанії ЖКП №7.

Як написав Григорій Недопад, у будинку по вул. Січовій, 3а здійснено заміну внутрішніх комунікацій та утеплено труби. А в будинку по вул. Загородня, 2 встановлено тепловий лічильник, що дозволяє удвічі економити на опаленні, за відносно невеликі кошти якісно відремонтовано всі внутрішні мережі.  Також прокладено нові трубопроводи з поліпропілену, які є довговічними, не іржавіють і слугуватимуть довго та надійно. Тут замінена вся опірна арматура по кожному стояку.

“Мешканці даних будинків переконалися, що програми підтримки діють і їх варто використовувати. До речі, обсяг фінансування з міського бюджету за даною програмою буде збільшено”, – йдеться у повідомленні.