Купити машину на вторинному ринку – це ризик навіть для досвідчених водіїв. Продавці проводять махінації з показниками пробігу машини, маскують іржу та приховують аварійний стан транспортного засобу.

Як не стати жертвою недобросовісних продавців розповіла керівниця компанії WEST AUTO HUB Юлія Риковська у програмі “Актуально” на 12 каналі.

Довідково: WEST AUTO HUB існує уже два роки. Компанія допомагає на усіх етапах процесу – починаючи з пошуку автівки і закінчуючи митним оформленням транспорту. Проте в цьому бізнесі колектив вже давно – починали з митно-брокерських послуг. 

*** 

Юлія Риковська зазначила, що процес купівлі автомобіля за кордоном сам по собі досить складний.

“Труднощі виникають різноманітні: від володіння іноземною мовою до якихось нововведень у законодавстві країни”, – розповіла вона.

Керівниця компанії запевняє, що ризики під час купівлі вживаного авто є завжди.

“Ризик завжди присутній, але його можна мінімізувати. Зробити це найкраще шляхом юридичного договору. Це підстави для вирішення проблем, які можуть виникнути в майбутньому”, – пояснила Юлія.

Вона радить звертатися до перевірених компаній, що займаються автомобілями.

“Наша компанія дуже велика, клієнт знає, де ми знаходимося, має наші телефони. Якщо раптом виникають будь-які непередбачувані проблеми вже після покупки автомобіля – він знає, куди звернутися. Юридичний супровід – це одна з головних наших переваг”, – поділилася Юлія Риковська.

Вона додала, що клієнти, обираючи WEST AUTO HUB, заощаджують чимало часу й коштів: компанія виконує усі необхідні дії при купівлі автомобіля.

“Якщо хочете бути щасливим автовласником – приходьте до нас. Ми підберемо автомобіль за вашими побажаннями. Інколи людина має бюджет і хоче машину, але не розуміє, яку саме. Є безліч марок, обрати одну важко. Ми ж допомагаємо визначити пріоритети, тоді підбираємо марку, а тоді шукаємо конкретне авто. Клієнт не переймається клопотами, що супроводжують процес купівлі машини”, – зазначила керівниця WEST AUTO HUB.