Лучан, які пишуть тексти,  цікавляться новинами, горять справедливістю і правдою,  кличуть на лекцію від волинської медійниці Катерини Дулапчій.

Зустріч відбудеться у Молодіжному центрі Волині (Градний узвіз, 5) 15 жовтня о 18:00.

Голова ГО і членкиня Наглядової ради Суспільне UA Катерина Дулапчій  розповість,  як знайти себе у журналістиці і вибрати своє русло, а також поділиться  своєю історією успіху.

На зустрічі мрозглядатимуть  такі тези:

  • Що таке журналістика і як зрозуміти, що це саме ваше призначення?
  • Підводні камені та як з ними жити, бо їх не позбавишся.
  • Як розрізняти піар, журналістику, рекламу і маркетинг, чи взагалі це потрібно?
  • Як не втратити себе і знайти справу життя
  • Плюси та мінуси журналістики

Зареєструватись на участь у зустрічі можна ТУТ.

Довідково: 

Дулапчій Катерина Миколаївна народилася на Чернігівщині. 1987 року з родиною переїхала у Луцьк. Згодом оселилася у Києві, але через 10 років вирішила повернутися на Волинь.
Вищу освіту здобула за двома спеціальностями. Вона – спеціаліст з економічної і соціальної географії і магістр управління державними інституціями. Навчалася у СНУ імені Лесі Українки і Національній академії державного управління при Президентові України. Наразі здобуває ступінь доктора філософії з питань психології в аспірантурі СНУ ім. Лесі Українки.

Катерина Дулапчій раніше очолювала прес-службу голови облдержадміністрації, працювала на місцевому і столичному телеканалах, керівником проекту в рекламно-інформаційному управлінні ТЦ “Олімпійський”, головним редактором міжнародного інтернет-порталу, головним редактором інтернет-порталу ВолиньPost, керівником прес-служби ГК “Континіум”, директором виконавчим ТзОВ “Слово Волині” (“12 канал”), багато років займалася PR-ом.

Нині – голова громадської організації “Асоціація журналістів західної України” і членкиня Наглядової ради ПАТ “НСТУ”.