У рамках програми “Велике будівництво” на Волині планують відремонтувати 156 кілометрів автошляхів.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Перші ремонти розпочали вже в лютому, коли були сприяливі погодні умови. Тож деякі роботи вже майже завершили. Наприклад, ділянку автошляху об’їзної дороги біля Луцька мають завершити в липні.

Як розповів очільник Служби автомобільних доріг області Анатолій Посполітак, ремонтуватимуть декілька ділянок траси з Луцька на Ковель. Зокрема, ділянку від Переспи до села Трилісці вже зробили, оголосили тендер на ділянку від Трилісців до Ковеля.

Чимало робіт буде поблизу Володимира-Волинського. Тут відремонтують об’їзну дорогу та відтинок в 1,2 км, який веде від ковельського кільця до військового містечка.

Ще триста мільйонів гривень Служба автомобільних доріг отримала на дороги територіального значення. За цю суму ремонтуватимуть дорогу між селами Оленівка і Сокіл Рожищенського району, від Горохова до Привітного, ділянку від Каменя-Каширського в напрямку Любешова та Ковеля, а ще дороги “Луків-Смідин”, “Іваничі – Нововолинськ”. Кажуть: на завершення всіх цих ремонтів мають ще орієнтовно три місяці.

Більше – у сюжеті.