У Ковелі на повну потужність взялися за ремонт дворів та доріг. Адже через довготривале очікування дозволів на будівництво від ДАБІ початок робіт значно затримався. А до кінця року треба завершити чималий об’єм ремонтів.

Над чим зараз працюють і що вже вдалося зробити – дивіться у сюжеті 12 каналу.

У ковельських дворах ремонти киплять на повну. За словами міського голови, із 9 прибудинкових територій, які обіцяли відремонтувати цьогоріч, працюють зараз на п’ятьох. Бо через затримку із дозволами, заплановані роботи вдалося розпочати лиш у вересні.

Аби вчасно впоратися із роботами – місцеві владці прискіпливо стежать за роботами. Днями оглянули ремонти прибудинкових територій на вулиці Незалежності, Смірнова та Сорок Років Перемоги. До слова, двір на останній вулиці – один із перших, які запланували зробити в цьому році.

“Уже завершено ремонт по вулицях Театральній, Сагайдачного. Там залишилось лише довезти землі, поставити майданчик і дещо там доробити благоустрій”, – розповідає ковельський міський голова Ігор Чайка.

Окрім дворів, взялися й за капітальний ремонт дороги на вулиці Заводській.

Щоб уникнути непорозумінь із мешканцями прибудинкових територій, владці узгоджували з ними проєктно-кошторисну документацію. Все для того, аби взяти до уваги усі побажання.

Щодо витрат, то кажуть, ремонт одного двору включає заміну комунікацій, водовідведення, заміну покриття і укладання бруківки. Це близько 2,5 мільйона на одну територію.