Із завершенням основної сесії ЗНО луцькі школи розпочинають підготовку до наступного навчального року. У вересні 2021 за парти сядуть значно більше першачків – через розширення тергромади з’явиться на 20 класів більше.

Про це йшлося на засіданні виконкому Луцькради. Окрім того, вирішили й питання із роботою дитсадків влітку. Як саме – дивіться у сюжеті 12 каналу.

Основна сесія ЗНО завершилась, тож абітурієнти чекають лише випускного, щоб остаточно попрощатися зі шкільним життям. У Луцькій громаді цьогоріч випускні вечори таки відбудуться. Єдину дату – 29 червня – сьогодні ухвалив виконавчий комітет. Втім, лише на відкритому просторі і з дотриманням усіх карантинних застережень.

Щойно завершивши навчальний рік, школи уже розпочали підготовку до наступного. Особливо ретельно облаштовують класи для першачків.

Приймати нових вихованців готуються і садки. Більшість із них у Луцьку зачинилися на ремонт до 1 серпня. У липні ж працюватимуть лише півдесятка дошкільних закладів у різних, переважно густонаселених мікрорайонах міста. Це 5, 9, 16, 23 та 33 садки. Однак у серпні на два тижні їх також закриють на ремонт.