Щотижня у кінотеатрі PremierCity, який знаходиться у ТРЦ ПортCity стартують нові кінопрем’єри.

У четвер, 24 жовтня на глядачів чекає оновлення кінострічок.

Проте, сайт «12 канал» рекомендує усім любителям кіно встигнути переглянути останні світові прем’єри.

Чаклунка: Повелителька темряви (+12)

Для прихильників Анджеліни Джолі, а особливо її ролі чаклунки Маліфісенти рекомендуємо переглянути другу частину відомої казки.

Пригодницький фільм «Чаклунка: Повелителька темряви» – це продовженням стрічки «Чаклунка», що вийшла на екрани у 2014 році. Проект – це вільна адаптація диснеївської казки «Спляча красуня» 1959 року.

Пройшло кілька років відтоді, як Маліфісента (Анджеліна Джолі) наклала прокляття на юну доньку короля Аврору (Ель Феннінг). Чародійка та майбутня королева об’єднають зусилля аби захистити ліс та усіх його казкових звірів від ворожих сил, які прагнуть лише знищувати усе на своєму шляху.
Спершу прем’єра фільму була запланована на 2020 рік, та згодом дату релізу перенесли так, щоб фільм вийшов на екрани рівно через 60 років після появи оригінального мультфільму.

КВИТКИ ТУТ.

Двійник

Завжди чарівний та неповторний Вілл Смітт повстане перед глядачами у ролі «доброго» кілера.
Генрі Броган усе своє життя заробляв тим, що вбивав людей. Він висококваліфікований кілер, який не раз допомагав уряду Сполучених Штатів Америки. Тільки ось настав день, коли і його наказали усунути. Але не так просто вбити людину, яка про це ремесло знає більше ніж будь-хто. Тому для цього завдання відправили ідеального бійця. Він знає Генрі краще за інших – адже це сам Броган, точніше його молодша копія.

КВИТКИ ТУТ.

 

Захар Беркут

Гучна українська стрічка, яка зібрала навколо себе, як позитивні так і негативні відгуки. Аби переконатися у тому чи іншому рекомендуємо переглянути історичне кіно та підтримати український кінематограф.

Рік 1241. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав — монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, таборитися. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців — брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був в люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов’язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога.

КВИТКИ ТУТ.

Джокер

Для поціновувачів історії про Бетмена і Джокера дивитися обов’язково. Але… перед вами постане зовсім інший Джокер зі своїм болем та історією.

Готем, початок 1980-х років. Комік Артур Флек живе з хворою матір’ю, яка з дитинства вчить його «ходити з посмішкою». Намагаючись нести у світ гарне і дарувати людям радість, Артур стикається з людською жорстокістю і поступово приходить до висновку, що цей світ отримає від нього не добру посмішку, а посмішку лиходія Джокера.

КВИТКИ ТУТ.

Єті

Що подивитися з маленькими дітьми? Кінотеатр Подбав і про наймолодших глядачів. Мультфільм Єті ідеальний для сімейного кіноперегляду.

Подорож на найвищу точку світу? Що може бути крутіше! Так вирішує Лу, коли випадково знаходить величезне, але дуже миле чудовисько посеред галасливого мегаполіса. Нехай їх переслідують вчені з надсекретної лабораторії, зате її новий друг вміє смішити та творити чудеса. Лу впевнена, що допоможе доброзичливому єті повернутися додому — на Еверест.

КВИТКИ ТУТ.