Пасажири не дотримуються карантинних обмежень у маршрутках та тролейбусах. Під час карантину Інспектори Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області зафіксували чимало порушень правил користування громадським транспортом.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Зокрема, пасажири тролейбусів та маршрутних автобусів ігнорують носіння масок та не дотримуються рекомендованої дистанції. Дане питання обговорювали на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеозв’язку.

За даними управління охорони здоров’я міської ради та Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України, у Луцьку станом на 11 червня зареєстровано 242 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. До сімейних лікарів із діагнозами грип та ГРВІ за добу звернулося 97 лучан. Встановлено також 18 підозр та коронавірусну інфекцію.

“Маємо надію, що показники захворюваності у Луцьку та по всій Волинській області будуть знижуватися. У громадському транспорті, магазинах та інших закритих приміщеннях, ринках необхідно перебувати у масках та дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчень людей. На жаль, маємо непоодинокі випадки інфікування за нез’ясованих причин, коли неможливо виявити джерело інфікування. Нехтування правилами карантину може становити загрозу не лише для кожної окремо взятої людини, а й для оточуючих”, – зауважив секретар Луцькради Григорій Пустовіт.