Швидко, професійно та – головне – зручно для пацієнтів. Так працює клініка сімейної медицини “Біхелсі” у Луцьку. Медзаклад почав свою роботу наприкінці минулого року та вже завоював прихильність лучан.

“Наша мета – це надання якісної первинної допомоги. Вона має бути адекватною до ситуації? з якою звернувся пацієнт. Ні в якому разі не можна людину тут затримати на довше, ніж вона повинна бути в нашому закладі. Ми це прекрасно розуміємо”, – каже головний лікар клініки сімейної медицини “Біхелсі” Іван Гусак.

У клініці уважно й індивідуально підходять до усіх пацієнтів, а особливо до наймолодших.

“Це є дуже важливо, коли дитина іде до тебе спокійно, коли ти спокійно розмовляєш і розумієш маму, і на одному рівні з дитиною, – це дуже важливо”, – пояснює Олена Боднар, лікарка-педіатр.

Спектр послуг, які надає клініка “Біхелсі”, чималий. Тут ви можете здати будь-які аналізи та зробити ультразвукову діагностику, звернутись до неврологів, терапевтів, сімейних лікарів, декларації з якими можна буде підписати вже з першого квітня. Доступні і послуги кардіологів, гінекологів, венерологів, ендокринологів та не тільки. А нещодавно, тут облаштували денний стаціонар. Головний лікар показує, яким обладнанням багаті.

“Behealthy” особлива і тим, що тут розвивають напрямок реабілітації. Інсульти, спинальні травми, захворювання периферичних нервів, – після цього необхідне відновлення. Над цим у клініці працює ціла бригада із п’яти спеціалістів.

“Чим раніше почати, тим є більше шансів, що все-таки вдасться відновити пацієнту навички, функції, які були втрачені внаслідок хвороби”, – пояснює лікарка-невропатологиня Інна Омельчук.

У клініці вважають, що послуги мають бути доступними для усіх. Саме тому влаштовують акції. До кінця лютого УЗД серця з консультацію кардіолога можна буде зробити за 300 гривень. А консультація невролога і сеанс терапії з першого березня обійдеться всього у 150 гривень.