Проїзд збільшили, а про якість забули. З 25 травня лучани платять за проїзд у міських маршрутках – 5 гривень. Таке рішення підтримала більшість членів виконкому Луцькради,
зважаючи на прохання перевізників, які переконують, що працюють у збиток. Аби мотивувати їх покращувати якість перевезення, депутати підписали з транспортниками меморандум про співпрацю. Документ передбачає щорічне оновлення 10% рухомого складу, обов”язкове озвучування зупинкок, дотримуватися графіків руху, слідкувати за чистотою у транспорті, поведінкою водіїв і не тільки. Але лучани кажуть, що не відчувають жодних змін.

Не покращилась ситуація і з дотриманням графіків. До прикладу, мешканці мікрорайону Вишків скаржаться, що їм довелося чекати маршрутку майже годину. Самі ж водії коментувати ситуацію відмовляються. Але перевізники й далі запевняють, що роботу над поліпшенням умов проводять і нагадують, що водії не такі погані, якими їх вважають.

Перевізник запевнив, що над покращенням умов активно працюють. Каже, що у машинах вже проводять капітальний ремонт кузовів, повністю оновлюють салон та замінюють агрегати. Але, для такої масштабної роботи потрібен час.