Проїзд збільшили, а про якість забули. З 25 травня лучани платять за проїзд у міських маршрутках – 5 гривень. Таке рішення підтримала більшість членів виконкому Луцькради,
зважаючи на прохання перевізників, які переконують, що працюють у збиток. Аби мотивувати їх покращувати якість перевезення, депутати підписали з транспортниками меморандум про співпрацю. Документ передбачає щорічне оновлення 10% рухомого складу, обов”язкове озвучування зупинкок, дотримуватися графіків руху, слідкувати за чистотою у транспорті, поведінкою водіїв і не тільки. Але лучани кажуть, що не відчувають жодних змін.

Не покращилась ситуація і з дотриманням графіків. До прикладу, мешканці мікрорайону Вишків скаржаться, що їм довелося чекати маршрутку майже годину. Самі ж водії коментувати ситуацію відмовляються. Але перевізники й далі запевняють, що роботу над поліпшенням умов проводять і нагадують, що водії не такі погані, якими їх вважають.

Перевізник запевнив, що над покращенням умов активно працюють. Каже, що у машинах вже проводять капітальний ремонт кузовів, повністю оновлюють салон та замінюють агрегати. Але, для такої масштабної роботи потрібен час.

 

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.