Міністерство охорони здоров’я не виключає можливість введення режиму “червоної зони” для всієї України. Це можливо у разі погіршення епідемічної ситуації.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Станом на 8 вересня в Україні 74 тисячі активних хворих коронавірусом, що призводить до переповнення “стаціонарів” лікарень. МОЗ у цій ситуації звинувачує недотримання карантинних заходів.

“У разі погіршення епідемічної ситуації не виключено, що уряд буде змушений ввести режим “червоної зони” для всієї країни, щоб стримати зростання захворюваності. Тому що здоров’я нації – головний пріоритет уряду”, – сказали у відомстві.

В уряді стверджують, що весняний “локдаун” дозволив медичній системі підготуватися до епідемії. Зараз же Кабмін має намір і надалі рухатися шляхом адаптивного карантину, щоб не обмежувати роботу бізнесу і не завдавати шкоди економіці. На Банковій вважають, що у місцевої влади достатньо повноважень і фінансів, щоб захистити населення від “ковіду” і підтримати підприємців.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до листопада. При цьому прем’єр-міністр Денис Шмигаль не виключає можливість продовження карантину.