Лучанка Катерина Павлова на своїй сторінці у фейсбуці поділилася досвідом вибору авіакомпанії. Після відпустки, проведеної за кордоном, дівчина запевнила, що більше ніколи не полетить з компанією Ernest  Airlines.

“Побачили дешеві квитки зі Львова у Венецію (90 євро в два боки) й одразу купили. Не читаючи ні відгуків про рейс, ні про авіакомпанію.  За декілька тижнів нас попередили про зміну часу вильоту – на 25хв пізніше. Безпосередньо в аеропорту Данила Галицького у Львові рейс затримали ще на годину. В результаті долетіли без пригод, хоч і з запізненням. Ну ок, лоукост так лоукост, буває, зате зекономили”, – пише Катерина Павлова.

Дівчина розповідає, що “найцікавіший” сюрприз чекав її по дорозі назад.

“Ми приїхали в аеропорт Марко Поло і дізналися, що наш рейс переносять з 18:00 до 23:40.  Посумнішали, але зареєструвалися й чемно чекали. Отримали ваучер на вечерю в ресторані. Після шести годин очікування ми зрозуміли, що взагалі нікуди не летимо. Це було ще те потрясіння”, – йдеться у дописі.

“Частині пасажирів Ернест організував трансфер до аеропорту Бергамо (біля Мілану) й посадив на ранішній рейс до Києва. А частину, в тому числі й нас, залишили просто в аеропорту. Без жодної інформації, координації дій, без місця ночівлі, води та їжі.

Телефони авіакомпанії не відповідали. В посольстві повідомили, що скасували рейс через погодні умови, мовляв Львів не дозволяє посадку через туман, але всі інші літаки там сідали. Пізніше з’ясували, що саме 25 жовтня в Італії був страйк працівників авіакомпаній. Тому й скасували рейс.

В результаті, ми полетіли через два дні (27 жовтня) з Бергамо до Києва тим же Ернестом”, – пише дівчина.

Катерина Павлова додала, що подала претензію на компенсацію та більше ніколи не користуватиметься післугами авіакомпанії Ernest Airlines.