Посол України в Туреччині Андрій Сибіха закликає співгромадян завчасно придбати страховий поліс медичного страхування з нульовою ставкою франшизи, який обов’язково має повністю покривати ризики, пов’язані з COVID-19.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Туристичний сезон в Туреччині в розпалі, значна кількість українців проводить свої відпустки на популярних курортах.

За словами Сибіхи, останнім часом почастішали випадки звернення громадян України до турецьких медичних закладів за отриманням тих чи інших медичних послуг, в тому числі у зв’язку з критичним станом здоров’я.

“На жаль, в більшості випадків такі звернення не покриваються страховими компаніями з огляду на характер страхових полісів, які зазвичай купують українці. В свою чергу, це призводить до значних матеріальних видатків заявників, яких однозначно можна було б уникнути за наявності належного страхового полісу”, – йдеться у повідомленні.

Само тому при плануванні подорожей до Туреччини рекомендують завчасно придбати страховий поліс медичного страхування з нульовою ставкою франшизи, який обов’язково має повністю покривати ризики, пов’язані з COVID-19.

“Будь ласка, перевіряйте надійність страхової компанії та її спроможність здійснювати страхові видатки за кордоном. При включенні страхового пакету у вартість туристичної послуги туркомпанії, обов’язково уточнюйте інформацію про страхову компанію та умови страхового полісу”, – написав посол.