Чи буде війна і чи завершиться пандемія коронавірусу. Ці питання турбують як лучан, та і всіх українців на порозі прийдешнього 2022-го року.

Тож чи скинемо ми маски у наступному році, чи доведеться українцям брати до рук зброю, аби боронити свою країну від російських найманців, і як загадати бажання так, аби воно точно здійснилося, – нам розказали астролог і вікканська жриця.

Вікканська жриця Оленка Кузьмич прогноз на 2022-ий готувала майже 12 місяців, каже. Впродовж року вона по днях розписувала усі астрологічні нюанси, звіряла їх із картами Таро, і аж тепер погодилася озвучити на камеру.

Нас чекає в наступному році чотири затемнення: два сонячних, два місячних, чимало планет буде ретроградними. Можливо, критичним для України буде період з кінця березня до середини травня, тоді можливо, наприклад, посилиться ескалація конфлікту з Росією”, – кажу Оленка Кузьмич. 

Та війни, каже вікканська жриця, не буде. Разом з тим лучан цікавить ще одне наболіле питання – пандемія коронавірусу, яка не лише обмежує, забороняє, але й вбиває.

Хіромант та астролог Володимир Бадіян також спеціалізується на прогнозах. Спершу він збирає інформацію, аналізує її, а згодом шукає відповіді в астрологічних картах. Щодо пандемії, каже, у 2022-му році вона не зникне.

Разом з тим Володимир Бадіян анонсував можливу зустріч президента України із Володимиром Путіним. Вона, за прогнозами, відбудеться відразу після новорічно-різдвяних свят.

“Зустріч не буде приватною, скоріше всього, буде якась через інтернет, через скайп”, – Володимир.

Анонсував астролог також реформу в освіті та у судовій владі. Восени, каже, в Україні буде таке собі затишшя: цей період буде економічно стабільним як для країни, так і для її населення. Разом з тим у 2022-му, на думку Володимира Бадіяна, будуть масштабні зміни у парламенті.

“Буде імпічмент в 2023 році, але президент дійде до кінця. І буде новий президент – жінка. І це для України буде досить благотворний період, з цього періоду поступово почне зовсім інакше економіка і все решта йти.”, – пророкує Володимир Бадіян.

Та знати напевне, каже Бадіян, може лише Бог. Астролог може бути впевненим у своїх прогнозах максимум на 80%. Разом із тим, чоловік радить українцям в 2022 році частіше одягати вишиванки та ходити на масові заходи. А ось Вікканська жриця дала поради, що робити, аби нездійснене досі бажання здійснилося саме у 2022 році. Найперше, каже, треба його відпустити.

Сформулювати і забути про нього. Бо якщо ви будете про нього постійно думати, то нічого не відбудеться. Далі потрібно завжди формулювати бажання в теперішньому часі, тобто уявляти, що воно вже здійснилося”, – радить Оленка Кузьмич.

Що ще важливо, формулювати бажання у ствердній формі, бо всесвіт не любить слів “ні” та “не”. І найголовніше, каже Оленка Кузьмич, візуалізація. Потрібно надто уявити те, чого хочеться, відчути його запах і навіть смак.