Карна, Цвях, Чумацький Шлях, Альона Альона, Мотор’Ролла та інші. З десяток відомих гуртів і виконавців та тисячі глядачів цими вихідними запалювали у Володимирі на дводенному фестивалі “Княжий”.

Як це було – дивіться у сюжеті 12 каналу.

Але не лише музикою запам’ятається цей фестиваль. Етнотанці, майстер-класи, різноманітні смаколики і ярмарок – усе це допомогло створити незабутню атмосферу.

Ярмарок народних ремесел був масштабним. Тут можна було купити одяг із логотипом “Made in Волинь”, зліпити глиняний посуд, постріляти з лука, придбати оригінальні дерев’яні скарбнички і навіть скриньки, оздоблені бурштином. Найбільше фестивальникам кортіло сісти в крісло  колоритного художника, який пише шаржі.

Чималі черги впродовж двох днів фестивалю вишиковувалися біля фуд-корту. Серед наїдків – морепродукти, шашлик, овочі-гриль, шаурма та чай. Ніякого спиртного. Адже фест безалкогольний.

Скільки б делікатесів не приготували, виробів не змайстрували та, скільки б гуртів не вийшли на сцену, – атмосферу на фесті творять люди. А на “Княжий” їх зійшлось та з’їхалось декілька тисяч. До пізнього вечора усі вигукували “На біс”. Адже організатори фестивалю зуміли зібрати на сцені “Княжого” популярних, драйвових і усім відомих виконавців.