Луцька фуд-тренерка Наталія Тарапата розповіла якими продуктами можна замінити  імбир. Ціна якого, до слова, добряче підскочила.

Про це у фуд-тренерки часто запитували її підписники. Тож секретом вона поділилась на своїй інстаграм-сторінці.

У своєму дописі Наталія запевнила, що усім продуктам можна знайти замінник.

“Незамінних продуктів не існує, завжди є широкий альтернативний ряд з аналогічними властивостями. Інакше б люди з певними харчовими непереносимостями перебували у перманентному стані дефіцитів.

А це зовсім не так. Продуктами, які покращують імунітет, є всі джерела гірких смаків (ріпа, редис, рукола, продукти-джерела фітонцидів – часник, цибуля, капусти), куркума, всі ягоди, особливо чорного кольору, трави та зелень, овочі, горіхи, а також джерела рослинного та тваринного білка”, – ділиться фуд-тренерка.

За словами експертки, люди звикли лінійно оцінювати роботу організму (щось з‘їв/випив – і є результат), але всі процеси всередині сильно нелінійні, комплексні, до того ж дещо відкладені у часі).

“Не існує певного одного мажорного продукту, який прямо “відповідає за імунітет”. Є продукти, які закривають наявні дефіцити у певної людини, є ті, що живлять корисну мікрофлору, продукти, які відповідають за першу та другу фази детоксикації у печінці, ті, що будують клітинні мембрани, а значить, клітинний захист. І це все – про імунітет.

Міцного здоров‘я всім і нехай гіркий смак у житті буде лише від фітонцидів, а солодкий – не від цукру”, – побажала Наталія Тарапата.