Японія, США та Південна Корея розпочали спільні військові навчання. Протягом двох днів солдати трьох країн відпрацюють перехоплення балістичних ракет  запущених з території КНДР.  Під час тренування бойові кораблі із протиракетною системою “Ерік від кожної країни симулюватимуть виявлення та відслідковування потенційних балістичних ракет з півночі.

Зазначається, що це будуть вже шості спільні навчання з протиракетної оборони з 2016 року. Проте, цього разу, американці привезуть з собою протиракетну установку нового покоління, розроблену спеціально для перехоплення та знешкодження ядерних боєголовок запущених Пхеньяном.

Тренування пов’язані з недавнім запускам ракети Ким Чен Ином. Вона піднялася у небо на 4500 кілометрів, та перебувала 53 хвилини в повітрі, перш ніж впасти у води на відстані 210 кілометрів на захід від японської префектури Аоморі. КНДР стверджує, що вони успішно випробувала нову потужну міжконтинентальну балістичну ракету “Хвасон-15”, яку можна оснастити “надвеликою важкою боєголовкою”, що здатна вразити материкову частину США.