На відміну від таких японських видів спорту, як дзюдо чи карате, бо-таоші не входить до програми Олімпійських Ігор.

Традиційна забава включає елементи регбі, сумо, боїв без правил і є дуже популярною, особливо у виконанні курсантів Військової академії сил самооборони. Гравців ділять на дві команди. Завдання  кожної – повалити стовп суперника і захистити свій. У  турнірі з нагоди  Для спорту в Токіо взяли участь сто п’ятдесят людей. По  сімдесят п’ять  – із кожної сторони.

Оборона полягає  у вертикальному  утриманні стовпа. Більша частина захисників створює  бар’єр і перешкоджає  прориву опонентів. Вони також заважають нападникам, які добираються до цілі,  перестрибувати через перешкоди.

Чи не найголовнішу функцію виконують ніндзя. Вони перебувають  на верхівці стовпа і переміщуються так, що власним тілом утримують  баланс.  Опоненти повинні прорватися і,  скинувши ніндзю,  повалити стовпа. Походження бо-таоші  оповите таємницями. Відомо лише, що в кінці другої світової війни ці вправи входили до програми підготовки ополченців, які разом з імператорською армією повинні були обороняти японські острови від  союзників. Ймовірно, саме  тому ця гра популярна серед військових курсантів.