Третьокурсниця Ольга здобуває фах еколога, проте, поки що планує попрацювати касиркою. Каже, що роботу за спеціальністю знайти важко, а ось підпрацювати десь потрібно. Вакансію вона знайшла завдяки ярмарці професій, яка щокілька місяців відбувається у луцькому національному технічному університеті.
У коридорі навчальної установи протягом декількох годин знаходились представники підприємств, які пропонували вакансії, розповідали про перспективи роботи і загалом відповідали на інші запитання. Одна з представників, Антоніна Бухонюк, каже, що результати ярмарки – вдалі. За декілька годин про співбесіди домовились більше двадцяти студентів.
Такі ярмарки регулярно організовують у ВИШІ спільно з обласним центром зайнятості. Директор установи Роман Романюк розповідає – всього за три місяці цього року офіційний статус “безробітного” мали понад 14 тисяч волинян.
У центрі зайнятості сподіваються, що за допомогою таких заходів студенти зможуть швидше працевлаштуватись, або ж використати пропозиції хоча б для тимчасового підзаробітку.