Мода на “вільне кохання” і неконтрольовану пристрасть – в минулому. В Америці вже визнали це і головною цінністю вважають сімейні стосунки.

Про це написав забудовник Олександр Князєв у своєму блозі.

Текст допису подаємо без змін.

***

Діти, коли ростуть, часто бунтують. Все, я вже великий, нема чого слухати батьків. І взагалі дістали, зроблю все їм наперекір!

Людство, суспільство — деколи як дитина.

Пам’ятаєте, як починалася сексуальна революція в США? Хіпі перестали слухати батьків, зробили наперекір їх ідеалам і заразили весь світ «вільним коханням».

Модерні цінності обернулися розлученнями, покинутими дітьми, депресією і наркоманією. Виросло нове покоління, яке усвідомлює наслідки.

Голлівуд останні 40 років — цитадель неконтрольованих пристрастей. Але навіть там задумалися.

Бред Пітт отримує Оскара за роль у консервативному фільмі. Ходять чутки, що хоче повернутися до жінки, яку колись покинув.

Кіану Рівз прийшов на церемонію з мамою. Яскраві коханки з декольте до пупка втрачають актуальність.

Зміни в голлівудських трендах є лише верхівкою айберга. Змінюється Америка. Вчорашні підлітки зрозуміли, що їх батьки не такі дурні, як здавалося.

Трамп — суперечлива особистість, але фундамент його перемоги — консервативні цінності. Це гострий попит американського суспільства, яке свого часу задало тон ліберазізму

США часто наводять як приклад, частіше всього по економіці та іноваціям. Але фундамент будь-яких досягнеть — філософія й культура. Давайте й тут візьмемо приклад з Америки. Нової старої Америки.

Основа здорового суспільства — міцна сім’я, любов між чоловіком і жінкою та їх дітьми. Пам’ятаймо це.