«Європейська Солідарність» вимагає негайно ухвалити закон 3376 про страхування медиків та інші антикризові закони.

Про це йдеться в заяві партії.

“У п’ятницю Володимир Зеленський підтримав пропозицію «Європейської Солідарності» щодо страхування медичних працівників на випадок смерті або захворювання від коронавірусу. Це нормальна практика, коли влада реагує на ініціативи опозиції”, – йдеться у повідомлені.

“Тому закликаємо Президента і монобільшість спільними зусиллями прискорити вирішення питання захисту медичних працівників. Наполягаємо терміново цього тижня розглянути це питання на позачерговому засіданні Верховної Ради. Ми послідовно наполягаємо, що Україні потрібна дієва модель протидії коронавірусу. Як відомо, за кількістю тестів Україна значно відстає від багатьох країн. Тому до порядку денного позачергового засідання вимагаємо включити і законопроект 3380 про обов’язкове тестування усіх груп ризику, серед розробників якого є і представниця нашої фракції”.

Також у партії наголосили, що цього тижня слід розглянути і законопроект про гарантії неповернення банків, який врятує Україну від дефолту і відкриє шлях до отримання суттєвої міжнародної фінансової допомоги на подолання пандемії та економічної кризи.