Політична сила “Європейська Солідарність” вимагає  від президента, СБУ, керівництва Верховної Ради та парламентських фракцій публічної реакції на візит “Опозиційної платформи – За життя” у Москву.

Про це повідомили у пресслужбі партії.

“З початку березня на фронті від рук російських окупантів загинуло 11 українських воїнів, ще десятки отримали поранення і травми. У цей же час делегація «Опозиційної платформи – За життя» відвідує Держдуму, яка направила російські війська на територію Україні, і Кремль, де сидить ідеолог війни проти нашої держави”, – йдеться у заяві.

“Європейська Солідарність” розцінює ці дії як свідому провокацію, публічне висловлення неповаги ЗСУ, родинам загиблих і поранених, як підігрування агресору і спробу відбілити його в очах українського суспільства.

“Ми висловлюємо своє несприйняття політики ОПЗЖ й вважаємо, що прямі контакти з керівництвом країни-агресора є зрадою національних інтересів України”, – повідомили у політсилі.

Також у “ЄС” наголосили, що чекають негайну реакцію Служби безпеки України, й вимагають  від СБУ та ДБР негайно розпочати розслідування щодо контактів представників ОПЗЖ у російській владі, їхнього допуску до інформації, яка становить державну таємницю, та справжніх намірів цих політиків в їх так званому “діалозі” з Москвою.

“Вимагаємо від керівництва Верховної Ради України, а також усіх інших депутатських фракцій та груп дати свою політичну оцінку цим подіям”, – йдеться у тексті заяви.