Фракція “Європейська Солідарність”, як і інші фракції та керівництво Верховної Ради України, сьогодні отримала публічне звернення родин Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомили у пресслужбі політичної сили.

“Ми висловлюємо повну підтримку позиції ГО “Родина Героїв Небесної Сотні”, поранених та активістів Революції Гідності, висловленій у цьому зверненні, щодо непрозорої ситуації навколо розслідування «справ Майдану», незаконності останніх кадрових призначень у Державному бюро розслідувань”, – йдеться у заяві “ЄС”.

“Європейська Солідарність” закликає всі парламентські фракції зайняти солідарну позицію щодо вимог родин Героїв Небесної Сотні щодо кадрових призначень в ДБР та розслідуванням справ Майдану.

“Також ми висловлюємо обурення діями керівництва ДБР, які 25 січня перешкоджали депутатській діяльності парламентарів, які хотіли зустрітися з в.о. директора ДБР Іриною Венедіктовою і передати заяву родин Небесної Сотні. Сьогодні ми бачимо великі ризики руйнації парламентаризму, дискредитації народних депутатів і самого статусу депутата, й закликаємо всі фракції протистояти цим діям”, – зазначили у політсилі.

“Європейська Солідарність” закликає колег з інших фракції зайняти солідарну позицію в підтримці вимог родин Небесної Сотні, й очікує від голови Верховної Ради організації відповідної спільної зустрічі керівництва парламенту, фракцій та родин Небесної Сотні. У “ЄС” наголосили:  очікують  від спікера Верховної Ради, що він забезпечить присутність на цій зустрічі в.о. директора ДБР пані Венедіктової.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.