Фракція “Європейська Солідарність”, як і інші фракції та керівництво Верховної Ради України, сьогодні отримала публічне звернення родин Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомили у пресслужбі політичної сили.

“Ми висловлюємо повну підтримку позиції ГО “Родина Героїв Небесної Сотні”, поранених та активістів Революції Гідності, висловленій у цьому зверненні, щодо непрозорої ситуації навколо розслідування «справ Майдану», незаконності останніх кадрових призначень у Державному бюро розслідувань”, – йдеться у заяві “ЄС”.

“Європейська Солідарність” закликає всі парламентські фракції зайняти солідарну позицію щодо вимог родин Героїв Небесної Сотні щодо кадрових призначень в ДБР та розслідуванням справ Майдану.

“Також ми висловлюємо обурення діями керівництва ДБР, які 25 січня перешкоджали депутатській діяльності парламентарів, які хотіли зустрітися з в.о. директора ДБР Іриною Венедіктовою і передати заяву родин Небесної Сотні. Сьогодні ми бачимо великі ризики руйнації парламентаризму, дискредитації народних депутатів і самого статусу депутата, й закликаємо всі фракції протистояти цим діям”, – зазначили у політсилі.

“Європейська Солідарність” закликає колег з інших фракції зайняти солідарну позицію в підтримці вимог родин Небесної Сотні, й очікує від голови Верховної Ради організації відповідної спільної зустрічі керівництва парламенту, фракцій та родин Небесної Сотні. У “ЄС” наголосили:  очікують  від спікера Верховної Ради, що він забезпечить присутність на цій зустрічі в.о. директора ДБР пані Венедіктової.