Європи немає без України

Історичний день у Верховній Раді – Президент ставить свій підпис під законом, який змінює Конституцію, а разом з тим – і ставить крапку в питанні, куди рухається Україна.

У 2023-му Україна подасть заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО. Вже зараз – на міжнародному рівні визначені етапи і умови для цього, – роз’яснює Президент. У п’яту річницю подій на Майдані таке проголошення Єврокурсу – виглядає особливо потужно. А з трибуни українського парламенту президент Європейської ради українською мовою дякує українцям за приклад героїзму і мужності, який приголомшив усю Європу.

Ви більше не самотні, ми – з вами. Таке послання від об’єднаної Європи приніс українцям Дональд Туск. Вони разом із Петром Порошенком вшанували пам’ять загиблих героїв небесної Сотні. Президент Європейської ради пояснював журналістам – для нього особливо важливо було прибути в Київ саме у ці дні і віддати шану героям Європи.

Свою історичну промову президент Європейської ради завершив п’ятьма порадами Україні: закликав бути єдиними у важкий передвиборчий період, не вдаватися до націоналізму та популізму, захищати цінності демократії, боротися з корупцією і вірити в українську молодь.

Поділись з друзями...Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Email this to someone