Уже багато років поспіль міжнародна корпорація SKF Group спонсорує найбільший у світі юнацький чемпіонат з футболу – “Gothia Cup”.

Цього року турнір розпочався 15 липня і тривав 6 днів. У ньому взяли участь і 16 юнаків віком 13 років з ФК «Підшипник». Ця вікова категорія представлена 154 командами, які були поділені на 38 груп, 29 країн світу.

До слова, “Gothia Cup 2019” – не просто міжнародний футбольний майданчик, це вражаюче масштабне дійство, участь в якому взяло 37 тисяч юних футболістів, 1700 команд, 80 країн.

Нагадаємо, що “Gothia Cup” відбувається щороку влітку в місті Гетеборг (Швеція). Туди з’їжджається молодь зі всього світу, в тому числі і юні лучани (ФК «Підшипник»).

Результати ФК «Підшипник» у 2019 засвідчили про те, що гравці команди професійно виросли за рік і стали сильнішими як індивідуально, так і командно. Якщо торік нашій команді вдалося дійти до 1/16 турніру, то цього року «Підшипник» взяв участь в 1/8 фіналу.

Все ж, результати попередніх зіграних матчів засвідчили про переконливі перемоги наших гравців і довели, що ФК «Підшипник» –  гідний та сильний суперник (тренер – Михайло Мельник).

До слова, як і в попередні роки, поїздка на футбольний турнір відбулася за фінансової підтримки ПрАТ «СКФ Україна». Зокрема, вартість цьогорічної участі перевищила 700 тис. грн. Супроводжували гравців тренер Михайло Мельник, голова батьківського комітету ФК «Підшипник» Людмила Гладишкевич та працівники “СКФ Україна” Наталія Приймачук і Сергій Шлапа.

Після напружених ігор в групі та 1/8 фіналу, для хлопців наступного дня організували візит до одного з найкращих у Європі парків розваг “Liseberg” для морального та психологічного відпочинку.

А стати першими в міжнародному турнірі та завоювати кубок “Gothia Cup 2019” вдалося команді зі Швеції “Brommapojkarna-1”.