Ярослав Карпук зі Старої Вижівки пройшов у наступний етап вокального шоу «Голос. Діти» на каналі «1+1».

Ефір програми відбувся в неділю, 23 червня, – пише Волинь24.

Хлопець зійшовся у вокальному бою з двома вокалістками: Ліаною Андреасян і Надією Верховською. Усі троє – із команди Дзідзя.

Учасники виконали пісню «Гуцулка Ксеня».

Нагадаємо, волинянин розвернув всі суддівські крісла на сліпих відборах. Хлопець обрав собі зірковим тренером Дзідзя. Також виступ Ярослава потрапив до трендів YouTube. Відео з його виступом вже переглянули понад 850 тисяч користувачів мережі.

Під час виступу у вокальних боях троє учасників розіграли цілий спектакль, що дуже сподобалось зірковим тренерам.

Після виступу Джамала зауважила: «Це було, як доросле таке тріо. Заспівано дуже чисто. Я в захваті».

Підсумовуючи Дзідзьо сказав:

«Мої груди розпирає гордість. То мої діти. Максимально різні. Ліана – така цікава, по-інакшому співає, вивчила українську мову. Надія – гарна, холодна, погляд – вперед. Співає так, як я просив її. Ще краще зробила, молодець».

Після паузи він продовжив: «Єдине – переживав за нього, за того когута, – з цими словами Дзідзьо підійшов до Ярослава. – Чи вдалося тобі заграти того парубка? На репетиції – ні. А на контрольній роботі сьогодні, на боях – так».

Дзідзьо вирішив, що далі в шоу піде Ярослав Карпук.

«Мене зрозуміють всі. Я не знаю, що будеш ти з тим вибором робити. Ті дві дівчини не підуть дальше, підеш дальше ти. Підеш дальше, і викидай свою скромність, вона вже тут не потрібна. Я тобі всьо допоможу», – сказав Дзідзьо знайомим всім суржиком.