Кандидат у нардепи від “Європейської солідарності” у окрузі №22   та колишній заступник міського голови Юрій Моклиця зняв креативне відео, яке назвав “Битва за крісло”.

Новий ролик розмістив на офіційній сторінці у фейсбуці.

“Всі хочуть крісло. Всі рвуться до крісла. І так може тривати вічно. Це створює проблему – не їм, а тобі. І ти помиляєшся, якщо вважаєш, що все одразу зміниться. Не зміниться. Поки крісла ділитимуть гроші. Поки крісла залишатимуться недоторкані. Тільки тоді, коли крісло позбавити привілеїв – вони будуть змушені працювати. Для тебе”, – говорить Юрій Моклиця у відео.

У коментарі 12 каналу політик розповів, що основна мета відео – привернути увагу до двох пунктів своєї передвиборчої програми – зменшення кількості чиновників і зняття з них недоторканості.

“Ідея з’явилася спонтанно, коли ми робили фотосесію і взяли для цього стілець. Так вийшло, що він потрапив у кадр. Була фотографія, на якій я просто несу стілець. От з цієї світлини і народилася ідея.  Три доби думав над слоганом до фото і врешті все обросло такою концепцією, що стілець можна обіграти, як символ”, – зазначив політик.

Юрій Моклиця розповів, що і надалі планує працювати над створенням нових відео. Анонсував, що наступний  ролик-фільм буде трохи в іншому стилі і вийде наступного тижня.

“Занудства робити точно не будемо”, – наголосив кандидат.

Битва за крісло

Поки готували передвиборчу програму та дискутували на тему символізму окремих предметів побуту, народилося це відео. Тут один предмет побуту, два пункти моєї передчиборчої програми і три шляхи трохи (не повністю, бо то буде брехня) змінити життя людей на краще.

Gepostet von Юрій Моклиця am Dienstag, 25. Juni 2019