Кандидат у нардепи від “Європейської солідарності” у окрузі №22   та колишній заступник міського голови Юрій Моклиця зняв креативне відео, яке назвав “Битва за крісло”.

Новий ролик розмістив на офіційній сторінці у фейсбуці.

“Всі хочуть крісло. Всі рвуться до крісла. І так може тривати вічно. Це створює проблему – не їм, а тобі. І ти помиляєшся, якщо вважаєш, що все одразу зміниться. Не зміниться. Поки крісла ділитимуть гроші. Поки крісла залишатимуться недоторкані. Тільки тоді, коли крісло позбавити привілеїв – вони будуть змушені працювати. Для тебе”, – говорить Юрій Моклиця у відео.

У коментарі 12 каналу політик розповів, що основна мета відео – привернути увагу до двох пунктів своєї передвиборчої програми – зменшення кількості чиновників і зняття з них недоторканості.

“Ідея з’явилася спонтанно, коли ми робили фотосесію і взяли для цього стілець. Так вийшло, що він потрапив у кадр. Була фотографія, на якій я просто несу стілець. От з цієї світлини і народилася ідея.  Три доби думав над слоганом до фото і врешті все обросло такою концепцією, що стілець можна обіграти, як символ”, – зазначив політик.

Юрій Моклиця розповів, що і надалі планує працювати над створенням нових відео. Анонсував, що наступний  ролик-фільм буде трохи в іншому стилі і вийде наступного тижня.

“Занудства робити точно не будемо”, – наголосив кандидат.

Битва за крісло

Поки готували передвиборчу програму та дискутували на тему символізму окремих предметів побуту, народилося це відео. Тут один предмет побуту, два пункти моєї передчиборчої програми і три шляхи трохи (не повністю, бо то буде брехня) змінити життя людей на краще.

Gepostet von Юрій Моклиця am Dienstag, 25. Juni 2019

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.