Якісно, швидко і професійно тепер будуть лікувати і жителів Старої Вижівки. Адже у селищі відкрилася сучасна клініка сімейної медицини “Біхелсі”. До слова, це вже п’яте відділення на Волині.

“Ми маємо тільки найкращих, тому що тільки найкращі готові до змін. До прогресивних змін. Працюємо, щоб різниці не було”, – каже директор мережі клінік “Біхелсі” Іван Гусак.

Клініка сімейної медицини Біхелсі дає нові можливості і для пацієнтів, і для лікарів. Тут пацієнти можуть безплатно отримати усі послуги, які передбачені програмою медичних гарантій. Для цього потрібно лише підписати декларацію з сімейним лікарем Біхелсі. Їх у Старій Вижівці – троє.

“Пріоритетом сімейного лікаря є профілактика захворювань і виявлення їх на ранніх стадіях, для того, щоб пацієнт при адекватній терапії міг почувати себе абсолютно здоровим та жити повноцінним життям”, – пояснює завідувачка відділенням Олена Сукач.

Сімейна лікарка Людмила Редькович, яка долучилася до команди Біхелісі, каже: сучасне обладнання та мудрий підхід до лікування – саме те, що потрібно пацієнтам.

Крім сімейних лікарів, у клініці працює педіатр та кваліфікований середній медперсонал. Усі готові надавати якісну допомогу відвідувачам. Також у Біхелсі можна здати усі необхідні аналізи, а ще – отримати консультацію педіатра і вузькопрофільних спеціалістів онлайн. Усі лікарі працюють по запису, тож тут вам не доведеться чекати у чергах.

Крім того, у клініці Біхелсі в Старій Вижівці можна буде зробити щеплення від коронавірусу, що нині дуже актуально. Все для зручності і лікарів, і відвідувачів!