За останню добу в Луцьку зареєстровано 4 нових випадки коронавірусу. Усього в місті захворіла 161 людина. 

Начальник управління охорони здоров’я Луцькради Володимир Лотвін зазначив, що індекс інцидентності при цьому становить 11,3% на 100 000 населення, при нормі в 12%. Такі показники відповідають новим вимогам до наступного етапу послаблення карантинних заходів. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки Луцької міської ради 26 травня.

Зважаючи на такі дані, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт розпорядився підготувати звернення до голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, щодо дозволу на пом’якшення карантину у місті Луцьку.

“Сьогодні у нас є розуміння того, що з 1 червня можливий черговий етап пом’якшення карантину. Висока імовірність того, що запустять громадський транспорт, відкриють дитячі садочки. Тому працюємо в цьому напрямку, готуємося повноцінно ввійти у новий режим роботи. Я думаю, що наше звернення до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки стане ще одним поштовхом до запуску громадського транспорту у місті Луцьку”, – зазначив Григорій Пустовіт.

Нагадаємо, Волинь – серед областей, які досі не перейшли на другий етап послаблення карантину.