Мешканка Нововолинська Тетяна Куценко вже кілька років бореться з раком молочної залози, і ця боротьба дає результати: щоразу комп’ютерна томографія підтверджує, що ситуація змінюється на краще. Допомагає жінці препарат «Ібранс», на який щомісяця треба близько 40 тисяч гривень.

Про це вона розповідає на своїй сторінці у фейсбуці.

“Є ліки ,які рятують мене від 4 стадії раку, маю двох неповнолітніх доньок, заради них і живу, “виживаю”, але мені потрібно постійно робити аналізи в платних лабораторіях, КТ, лімфостаз руки (видалили 10 лімфовузлів під рукою) потрібно стримувати теж недешевими ліками, таргет “Ібранс “, ціна по знижці 40000 грн,який мені допоміг, не закупляє МОЗ”, – пояснила жінка.

 

“Я буду вірити що моя вся боротьба ,мій вчинок не скласти руки одного разу стане комусь в нагоді і щось вийде змінити ситуацію. Скоро в мене ПЕТ КТ,яке обійдеться в 25000 грн ,але потрібно знову буде придбати упаковку “Ібрансу”. Коли я жила до хвороби ,мої мрії були на роки в перед ,але зараз вони тільки про новий день, місяць без переживань ,щоб знати ,що в мене є ліки жити…просто жити наступний місяць», – зазначила Тетяна.

15 січня жінка пройшла контрольне обстеження, в результаті якого з’явилася підозра на метастаз в кістці. Треба пройти додаткові дослідження, а це – додаткові витрати.

“Не дивлячись на останню стадію, маю дуже великі шанси жити і бачити, як ростуть мої дві доньки. І, можливо, якби в Україні було обов’язковим медичне страхування і гідне життя, то я б не писала ці статті і не просила б допомоги, але маємо те, що маємо наразі. Звичайно легко не буде зараз пандемія і збір коштів йде дуже важко напевно у всіх потребуючих! Але я не втрачаю надії ,хто має можливість допоможіть мені зібрати кошти на лікування на наступний курс.
Я не знаю,чи впораюсь цього місяця, з кожним місяцем стає ще важче зі збором.

Реквізити для допомоги: Приватбанк 5168757408871814 або 5168755106641083 Куценко Тетяна