На спеціальній виборчій дільниці у Луцькій міській лікарні зареєструвано триста сім виборців. Станом на 11:00 проголосувала третина.

За словами Лариси Мартинюк, дільницю відкрили вчасно, порушень не було. Жінка каже, що пацієнти, зазвичай, голосують в першій половині дня.

У міській лікарні 105 виборців голосують у палатах, бо через стан здоров’я дістатися до дільниці не можуть. Три членкині ДВК носять скриньки у палати виборців. Їх супроводжують медсестра та три спостерігачі. Щоправда, двоє тяжкохворих так проголосувати і не змогли.

Пані Надії – 86. Вона сподівається на позитивні зміни після виборів.

Спеціальна дільниця діяла і в Волинській обласні лікарні. Там зареєстрували двісті шістдесят дев’ять виборців. Станом на 14:00 проголосували сто сімдесят.

Спостерігач від одного з кандидатів підтвердив, що на цій дільниці порушень не було. Окрім того, хворі голосували в обласній клінічній лікарні, що в Боголюбах.

На спеціальній дільниці, що у Луцькому геріатричному пансіонаті станом на 15 годину проголосували усі 136 виборців. Тут, щоб скористатися своїм виборчим правом, мали документально підтвердити факт лікування у стаціонарі.