Лучани та гості міста масово скаржаться, що на автостанції №1 їм не дають проходу люди, які постійно випрошують гроші. Найчастіше, кажуть, це люди ромської національності. Тож місцеві урядники вирішили прогнати жебраків з вокзалу.

“Люди хочуть зняти готівку – їх зразу обступає маса жебраків, починають випрошувати ці гроші, чіпляються, зовнішній вигляд цих людей жахливий, він відлякує”, – каже міський голова Ігор Поліщук.

Лучанам і гостям міста, переконаний він, має бути комфортно. Вже з автостанції обласний центр Волині має стати дійсно приємним відкриттям.

“Це місце, куди приїжджають люди з районів нашої області, з інших областей, є рейси з-закордону. Коли гості приїздять і бачать такий безлад, ці люди якісь незрозумілі випрошують гроші… Так не повинно бути”, – сказав луцький міський голова Ігор Поліщук.

Тепер на автостанції постійно чергуватимуть муніципали чи працівники поліції. Якщо хтось переходитиме межу і надто буде чіплятися до людей, то на таких складатимуть протоколи за порушення громадського порядку.