З пляжу на озері Світязь вивезли 30 КамАЗів піску на потреби будівництва, яке ведеться на території пансіонату «Шацькі озера».

Про це йдеться  у зверненні   депутатів Волинської обласної ради Юрія Ройка та Віктора Радчука до  тимчасового виконувача обов’язків прокурора Волинської області Ігоря Цюприка та начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Петра Шпиги.

Нагадаємо, наприкінці жовтня в районі центрального пляжу озера Світязь виявили  незаконне діставання екскаватором піску.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Спіймали чоловіка, який вигрібав трактором пісок з обмілілого Світязя. ФОТО

“До нас звернулись небайдужі представники громадськості, депутати Шацького району. Згідно отриманої інформації добування піску з Світязя було організоване керівництвом пансіонату “Шацькі озера” та ПрАТ “Волиньтурист”. Було вивезено 30 камазів піску на потреби будівництва, яке ведеться на території пансіонату “Шацькі озера”, – йдеться у повідомленні.

Такі свавільні дії призвели до зміни структури та конфігурації берегової лінії озера.

“Сьогодні, коли надболючою і резонансною є проблема обміління Шацьких озер, без перебільшення екологічного лиха загальноукраїнського масштабу, верхом зухвалості і нахабства є незаконне добування піску зі Світязя. Тому, звертаємось до органів прокуратури, національної поліції у Волинській області здійснити відповідні дії щодо факту несанкціонованого добування піску із озера Світязь, виявити порушників і притягнути їх до відповідальності”, – зазначають депутати.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Коли бачиш все на власні очі – накриває хвиля страху”, – луцька фотографка про Світязь. ФОТО