Ковельська інтелігенція зустрілась з письменником, науковцем і народним депутатом України 4-ьох скликань Ярославом Федорчуком. Він автор фільму “З вірою в Україну”, який презентували в Ковелі. А у свої 83-а – активно працює над новими книгами.

Книги Ярослава Федорчука базуються на історичних фактах. Письменник торкається непростих сторінок життя України, свідком яких йому довелося бути. Зокрема, в автобіографічній повісті “Волинянин” йдеться про непросте минуле Волині за часів Другої Речі Посполитої, німецької окупації та радянської імперії.

У своїх творах Ярослав Федорчук радить українцям не нарікати на долю, а бути оптимістами. І працювати над тим, щоб зробити свою країну успішною.

Натхнення та творчої наснаги письменнику побажали і ковельські владці. А подарунком на згадку для кожного стали патріотична збірка українських поетів “З Україною в серці” та книга самого Ярослава Федорчука “Афоризми”.

Людина з величезним досвідом. Письменник з багатим минулим Ярослав Федорчук напередодні свого Дня народження поділився з ковельчанами власним баченням розвитку України та презентував свої творчі набутки. На презентації побувала і наша знімальна група.