Мотокросмени з 14-ти країн Європи з’їхалися до Ковеля для участі в другому етапі континентальної першості з мотокросу в класах мотоциклів 65 та 85 кубічних сантиметрів та EMX Open. Заміську трасу поблизу міста залізничників називають одним з кращих піщаних мототреків в Європі.

Цього року гонщики змагалися не лише з суперниками, а й з погодою. Дощ швидко розмив трасу. Вона стала важкою, а подекуди і непрохідною: останній заїзд в класі “Open” судді взагалі зупинили достроково. Це принесло перемогу українцю Роману Морозову в запеклому суперництві з головним конкурентом – чехом Мартіном Міхеком.

Складно було впоратися з важким треком і легкомоторним “65-кам”. За підсумками фінальних заїздів найбільше балів у цьому класі набрав латвійський мотокросмен Яніс Рейсуліс. А в класі мотоциклів 85 кубічних сантиметрів переможцем етапу став його співвітчизник — Едвардс Бідзанс.

Ковельський етап чемпіонату Європи мотокросу традиційно відбувся за підтримки міської влади, народного депутата України Степана Івахіва та його благодійного фонду “Патріоти Волині”.